Αρ. φύλλου 15421 Ιδρυτής: Ιωάννns Κόκκινοs ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ Παρασκευή 22 Ιανουαρίου 2021 www.proinanea.gr e0,50
για την κανονικότητα
Η δημιουργία ενός Πρότυπου
Ψηφιακού Πιστοποιητικού
εμβολιασμού σε όλη τnν ΕΕ
Εκκρεμότητεs για το δεύτερο παιχνίδι άφησαν ΠΑΣ και Ατρόμητοs στο Κύπελλο αφού το
Πρτο Παιχνίδι χτεs το βράδυ στουs Ζωσιμάδες έληξε με ισοπαλία 2-2
Ο Ατρόμητos Πρoηγήθηκε δύο φορέs οπότε και ήλεγχε σε μεγάλο βαθμό τον αγνα έχοντas και ένα πλεονέκτημα πλέον για το παιχνίδι στην έδρα του.
Άνοιξε το σκορ στο 24ο λεπτό με τον Στέφανο Στρούγγη , με το ΠΑΣ να απαντά στο 34' με
τον Χρήστο Ελευθεριάδη Που κέρδισε πέναλτι και το έκανε ο ίδι0s γκολ.
Το Περιστέρι βρέθηκε πάλι μπροστά στο σκορ (1-2) με τον Δημήτρη Γούτα στο 44ο λεπτό
και με αυτό το σκορ τελείωσε το πρτο ημίχρονο . ΟΠΑΣ Πέρασε στην αντεπίθεση στο β'
ημίχρονο και στο 68' κατάφερε να ισοφαρίσει (2-2) όταν σε Πάσα του Ελευθεριάδη ο Λεό
με σουτ μέσα από την περιοχή σκόραρε.
Ο ΠΑΣ Γιάννινα είχε κι άλλες ευκαιρίεs στη συνέχεια, αλλά δεν μπόρεσε να βρει το γκολ
τns νίκns στε να έχει αυτός το πλεονέκτημα στο δεύτερο παιχνίδι .